🏏 Malaysia vs UAE  |  ACC Trophy T20  |  Malaysia 1.45 / UAE 2.75 🏏 India vs Australia  |  ICC T20 WC  |  India 1.62 / Australia 2.30 🏏 Pakistan vs England  |  Test Series  |  Pakistan 2.10 / Seri 3.20 / England 1.85 🏏 Sri Lanka vs Bangladesh  |  Asia Cup  |  Sri Lanka 1.70 / Bangladesh 2.20 🏏 Malaysia vs Nepal  |  ACC Trophy  |  Malaysia 1.50 / Nepal 2.60 🏏 South Africa vs New Zealand  |  ODI  |  SA 1.80 / NZ 2.05 🏏 Malaysia vs UAE  |  ACC Trophy T20  |  Malaysia 1.45 / UAE 2.75 🏏 India vs Australia  |  ICC T20 WC  |  India 1.62 / Australia 2.30 🏏 Pakistan vs England  |  Test Series  |  Pakistan 2.10 / Seri 3.20 / England 1.85 🏏 Sri Lanka vs Bangladesh  |  Asia Cup  |  Sri Lanka 1.70 / Bangladesh 2.20 🏏 Malaysia vs Nepal  |  ACC Trophy  |  Malaysia 1.50 / Nepal 2.60 🏏 South Africa vs New Zealand  |  ODI  |  SA 1.80 / NZ 2.05
Live Betting Kriket 24/7 – ICC, T20 & Asia Cup

Kriket madrid888 – Pertaruhan Kriket ICC World Cup, T20 & Asia Cup Terbaik Malaysia

Dari perlawanan Malaysia di ACC Trophy hingga kemuncak ICC T20 World Cup — madrid888 membawa anda lebih hampir dengan setiap over, setiap wicket dan setiap momen kritikal. Pasang taruhan pra-perlawanan atau live semasa bola dibalingkan, dengan odds kriket yang dikemas kini setiap saat.

Deposit minimum RM20 melalui Touch 'n Go, GrabPay, DuitNow & FPX.

madrid888
0
Perlawanan Kriket / Bulan
0
Liga & Kejohanan
0
Jenis Pasaran / Perlawanan
0
Kemas Kini Odds (saat)

🏏 Perlawanan Kriket Live & Akan Datang

Odds dikemas kini setiap bola — klik untuk pasang taruhan anda

🌐 Semua 🏆 ICC Events 🌏 Asia Cup 🇲🇾 Malaysia 📺 IPL / T20 Liga 📋 Test Series
🏏 ICC T20 World Cup LIVE Over 14
India
108/3
vs 142/8
Australia
Dubai International Stadium
India Menang1.62
Australia Menang2.30
🏏 Asia Cup T20 LIVE Over 8
Sri Lanka
62/2
vs 145/7
Bangladesh
R. Premadasa Stadium, Colombo
Sri Lanka1.70
Bangladesh2.20
🇲🇾 ACC Trophy T20 Malam ini 20:00
Malaysia VS UAE
Bayuemas Oval, Kuala Lumpur
Malaysia1.45
UAE2.75
🏏 ICC Test Series Esok 10:00
Pakistan VS England
National Stadium, Karachi
Pakistan2.10
Seri3.20
England1.85
🇲🇾 ACC Trophy T20 Esok 14:00
Malaysia VS Nepal
Bayuemas Oval, Kuala Lumpur
Malaysia1.50
Nepal2.60
🏏 ICC ODI Series 2 Hari 14:00
South Africa VS New Zealand
Wanderers Stadium, Johannesburg
South Africa1.80
New Zealand2.05
madrid888

📋 Skor Live – India vs Australia

ICC T20 World Cup | Over 14.3 | India kejar 143

🇮🇳 India (Batting) 108/3 (14.3 ov)
1 Rohit Sharma (LBW) 34 28 bola, 4x4, 1x6
2 Virat Kohli (c) 52* 38 bola, 5x4, 2x6
3 Suryakumar Yadav (not out) 18* 12 bola, 2x4, 1x6
Perlu 35 larian dari 33 bola RRR 6.36 / ov
🇦🇺 Australia (Bowling) 142/8 (20 ov)
1 Pat Cummins 2/24 4 ov
2 Mitchell Starc 1/31 4 ov
3 Josh Hazlewood 0/18 2.3 ov

🎯 Pasaran Live Kriket Tersedia di madrid888

Pasang taruhan pada pelbagai pasaran semasa perlawanan berlangsung

Pasaran Paling Popular
Pemenang Perlawanan
India1.62
Australia2.30
Total Runs
India Over/Under 140.5
Over1.90
Under1.95
Next Wicket
Wicket dalam 2 ov seterusnya
Ya1.75
Tidak2.10
Top Batsman
Pencetak Larian Terbanyak India
Kohli1.55
Lain2.45
Larian Over Seterusnya
Over 15 — Jumlah Larian
Over 8.51.88
Under 8.51.96
Method of Dismissal
Wicket seterusnya — Cara Out
Caught2.20
Bowled/LBW3.50

📖 Format Kriket di madrid888

Tiga format utama kriket — masing-masing dengan pengalaman pertaruhan yang berbeza

T20 – Twenty20

Format paling pantas dan paling popular di kalangan peminat kriket Malaysia. Setiap pasukan bermain 20 over — permainan selesai dalam tiga jam. Persaingan sengit dari awal hingga akhir, menjadikannya format terbaik untuk live betting kerana keadaan boleh berubah dengan drastik dalam satu over sahaja.

ICC T20 WC · IPL · PSL · BBL
ODI – One Day International

Format 50 over setiap pasukan — perlawanan berlangsung satu hari penuh. Lebih banyak masa untuk strategi dan pemulihan bermakna keputusan sering berubah. ODI menawarkan lebih banyak pasaran pertaruhan dan peluang untuk memantau perkembangan sebelum buat keputusan taruhan pada peringkat pertengahan perlawanan.

ICC Cricket WC · Asia Cup · Bilateral ODI
Test Match

Format tertua dan paling bergengsi dalam kriket — berlangsung sehingga lima hari, empat giliran batting. Odds Test kriket sangat berbeza dari T20 kerana keadaan padang berubah setiap hari dan ketahanan mental pemain memainkan peranan besar. madrid888 menawarkan pasaran siri, sesi dan hari untuk Test kriket.

ICC World Test Championship · Ashes · Border-Gavaskar

🎯 Jenis Pertaruhan Kriket di madrid888

Lebih 50 jenis pasaran untuk setiap perlawanan kriket — dari yang mudah hingga yang mendalam

Pemenang Perlawanan

Jenis pertaruhan paling asas — pilih pasukan yang anda fikir akan menang perlawanan. Untuk format T20 dan ODI tiada seri, tetapi Test match ada pilihan seri. Sesuai untuk pemula.

Contoh: Malaysia Menang vs Nepal @ 1.50
Total Runs (Over/Under)

Meneka sama ada jumlah larian dalam perlawanan, innings atau over tertentu akan melebihi atau kurang dari angka yang ditetapkan. Tidak perlu tahu siapa menang — fokus pada intensiti batting pasukan.

Contoh: India Over 155.5 Runs @ 1.88
Top Batsman / Bowler

Pilih pemain yang akan mencetak larian paling banyak (top batsman) atau mengambil wicket paling banyak (top bowler) dalam perlawanan. Pasaran ini memberi peluang kepada anda yang mengikuti statistik pemain.

Contoh: Virat Kohli Top Bat @ 2.40
Man of the Match

Teka pemain yang akan dinobatkan sebagai pemain terbaik perlawanan. Odds biasanya lebih tinggi kerana ramai pemain yang berpotensi. Pengetahuan mendalam tentang bentuk terkini pemain sangat berguna di sini.

Contoh: Pat Cummins MOM @ 4.50
Live Betting – Over by Over

Pasang taruhan semasa perlawanan berlangsung — odds berubah setiap bola. madrid888 menawarkan pasaran "larian dalam over seterusnya", "wicket dalam 3 over" dan "skor pada penghujung over" yang sangat dinamik.

Contoh: Over 16 Larian >9.5 @ 1.95
Series Winner & Tournament Outright

Bet pada pemenang keseluruhan siri atau kejohanan sebelum bermula — odds paling tinggi tersedia di peringkat ini. Bet paling awal memberi nilai terbaik kerana odds akan mampat apabila kemungkinan semakin jelas.

Contoh: India Menang ICC T20 WC @ 3.20
madrid888

🏆 Kejohanan Kriket Diliputi di madrid888

Liputan menyeluruh dari kejohanan ICC peringkat dunia hingga perlawanan Malaysia di peringkat Asia

Kejohanan Format Pasukan Jenis Pasaran Live Betting madrid888
🌍 ICC T20 World Cup T20 20 pasukan 50+
🌍 ICC Cricket World Cup (ODI) ODI 10 pasukan 45+
🌏 Asia Cup T20 / ODI 6 pasukan 40+
🇮🇳 Indian Premier League (IPL) T20 10 pasukan 55+
🇲🇾 ACC Trophy (Malaysia) T20 / ODI Malaysia & rantau Asia 25+
🏏 ICC World Test Championship Test 9 pasukan 35+
🇵🇰 Pakistan Super League (PSL) T20 6 pasukan 40+
🇦🇺 Big Bash League (BBL) T20 8 pasukan 38+

🌍 Odds Pemenang ICC T20 World Cup – Outright

Pasang taruhan pada pemenang keseluruhan sebelum kemuncak bermula — nilai terbaik di madrid888

🇮🇳
India

Pasukan paling popular dan ranking ICC tertinggi. Batting line-up terkuat di dunia.

3.20
🇦🇺
Australia

Juara bertahan yang sentiasa konsisten di pentas dunia. Pengalaman di perlawanan besar.

4.50
🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿
England

Juara T20 World Cup 2022. Gaya permainan agresif dan strategi yang inovatif.

5.00
🇵🇰
Pakistan

Pasukan penuh kejutan — pernah menewaskan India dan Australia dalam perlawanan besar.

5.50
🇱🇰
Sri Lanka

Juara Asia Cup 2022. Pemain muda berbakat menjadikan mereka ancaman serius.

7.00
🇿🇦
South Africa

Atlet atletik dengan bowling yang mengganas. Selalu kuat di peringkat kumpulan.

7.50
🇳🇿
New Zealand

Pasukan yang sentiasa berdisiplin dan konsisten. Kuat dalam perlawanan knockout.

8.00
🇲🇾
Malaysia

Pasukan kebangsaan kita — layak ke peringkat global melalui ACC Trophy Asia.

45.00

* Odds outright dikemas kini secara berkala. Nilai ditunjukkan adalah odds semasa dan boleh berubah.

🏏 Bonus Kriket Khas madrid888 – Deposit Pertama Sehingga RM500!

Daftar akaun madrid888 hari ini dan nikmati bonus deposit 150% untuk taruhan kriket anda. Gunakan kredit untuk bet pada perlawanan Malaysia di ACC Trophy, ICC T20 World Cup atau liga kriket tempatan Asia. Deposit minimum RM20 sahaja.

Tuntut Bonus Kriket Saya
RM500
Bonus Deposit Kriket

Panduan Lengkap Pertaruhan Kriket di madrid888 untuk Pemain Malaysia

Kriket dan Malaysia — dua perkara yang lebih berkait rapat dari yang disangka. Walaupun bola sepak dan badminton mendominasi perbualan sukan di warung kopi, kriket mempunyai pengikutnya yang setia terutama di kalangan komuniti yang telah lama menjadikan sukan ini sebahagian dari kehidupan mereka. Pasukan kriket kebangsaan Malaysia pun bukan calang-calang — mereka aktif dalam ACC Trophy dan menjadi sebahagian dari ekosistem kriket Asia yang semakin berkembang.

madrid888 memberikan perhatian serius kepada pasaran kriket Malaysia. Setiap perlawanan Malaysia di ACC Trophy diliputi penuh — dari odds pemenang perlawanan, jumlah larian, hingga pasaran pemain individu seperti top scorer dan bowler terbaik. Ini bermakna peminat kriket tempatan yang mengikuti perkembangan pasukan Malaysia boleh manfaatkan pengetahuan mereka yang mendalam tentang pemain dan gaya permainan pasukan kebangsaan.

Untuk kejohanan peringkat dunia, madrid888 meliput semua ICC events dengan sangat menyeluruh. ICC T20 World Cup, ICC Cricket World Cup (ODI) dan ICC World Test Championship semuanya ada dengan lebih 50 jenis pasaran untuk setiap perlawanan. Dari pemenang perlawanan yang mudah hingga pasaran eksotik seperti "number of wides dalam innings", "apakah over pertama akan ada wicket", atau "runs dalam powerplay" — madrid888 menyediakan kedalaman pasaran yang jarang ditemui di platform lain di Malaysia.

Notis Dasar Privasi: Semua data pertaruhan, rekod transaksi dan maklumat peribadi anda di madrid888 dilindungi dengan penyulitan SSL 256-bit. Kami tidak berkongsi sebarang maklumat peribadi dengan pihak ketiga tanpa kebenaran eksplisit anda. Baca Dasar Privasi kami untuk butiran penuh.

Asia Cup adalah satu lagi kejohanan yang sangat diminati di Malaysia. Apabila India bertembung Pakistan atau Sri Lanka bersaing dengan Bangladesh, keseronokan yang terpancar dari perlawanan tersebut betul-betul terasa. madrid888 mengemas kini odds Asia Cup setiap beberapa saat semasa live betting — bermakna kalau batting pasukan kuat tiba-tiba kehilangan dua wicket dalam satu over, anda akan nampak perubahan odds itu berlaku hampir serta-merta dan boleh ambil kedudukan baru berdasarkan maklumat terkini.

Indian Premier League atau IPL adalah liga T20 yang paling banyak ditonton di Malaysia. Walaupun ia adalah liga domestik India, setiap perlawanan IPL mempunyai pengikut yang besar di sini kerana nama-nama besar dunia bermain — dari Virat Kohli dan Rohit Sharma sehinggalah pemain antarabangsa seperti Pat Cummins dan Jofra Archer. madrid888 menawarkan lebih 55 jenis pasaran untuk setiap perlawanan IPL — termasuk pasaran per-over, pasaran separuh perlawanan dan pasaran pemain individu yang sangat mendalam.

Salah satu kelebihan yang ramai pemain kriket tidak perasan ialah nilai dalam pasaran outright tournament. Kalau anda bet pada India untuk menang ICC T20 World Cup dua bulan sebelum final pada odds 3.20, dan mereka akhirnya menang, RM100 taruhan anda membawa pulangan RM320. Berbanding bet semasa final di mana odds mungkin sudah mampat kepada 1.65, pulangan anda jauh lebih rendah. madrid888 sentiasa ada pasaran outright untuk semua kejohanan ICC dan liga utama dunia dari jauh sebelum ia bermula.

Test kriket pula adalah format untuk pemain yang suka strategi jangka panjang. Perlawanan berlangsung sehingga lima hari — bermakna keadaan cuaca, keadaan padang, dan keletihan pemain semua memainkan peranan besar. madrid888 menawarkan pasaran sesi (pagi, petang, malam setiap hari), pasaran day-end score dan pasaran "lead after first innings" yang memberi banyak peluang untuk bet pada titik-titik yang berbeza dalam perlawanan berdasarkan perkembangan semasa.

Dari segi deposit, semua kaedah pembayaran Malaysia yang popular diterima di madrid888. Touch 'n Go eWallet, GrabPay, Boost, ShopeePay, DuitNow dan FPX termasuk Maybank2u dan CIMB Clicks — minimum deposit hanya RM20. Pengeluaran kemenangan diproses dalam masa 15 minit pada hari bekerja biasa. madrid888 juga mengingatkan semua pemain untuk bertaruh dalam had kemampuan masing-masing dan sentiasa ingat bahawa bertaruh adalah hiburan, bukan sumber pendapatan utama. Lawati Permainan Bertanggungjawab untuk maklumat lanjut.

Kaedah Deposit
Touch 'n Go GrabPay DuitNow FPX Boost ShopeePay
Daftar & Bet Kriket
madrid888

✅ Kelebihan Pertaruhan Kriket di madrid888

Kenapa pemain Malaysia memilih madrid888 untuk pertaruhan kriket mereka

Odds Kriket Terbaik

Odds kriket madrid888 sentiasa lebih tinggi dari purata pasaran — nilai lebih baik untuk setiap taruhan anda.

50+ Pasaran / Perlawanan

Lebih 50 jenis pasaran untuk perlawanan ICC utama — dari outright winner hingga pasaran over-by-over yang terperinci.

Live Betting Setiap Bola

Odds dikemas kini dalam masa nyata — setiap bola, setiap wicket, setiap boundary mencetuskan perubahan odds.

Liputan Pasukan Malaysia

Perlawanan Malaysia di ACC Trophy dan peringkat Asia diliputi penuh dengan odds dan pasaran yang kompetitif.

Bayaran Pantas 15 Minit

Kemenangan anda dari taruhan kriket diproses dalam masa 15 minit selepas perlawanan tamat — masuk terus ke e-wallet anda.

Mudah Alih Responsif

Ikuti skor live dan bet dari mana sahaja — antara muka mudah alih madrid888 dioptimumkan untuk semua peranti.

Pasaran Outright Awal

Bet pada pemenang kejohanan berminggu sebelum bermula untuk odds terbaik — madrid888 buka pasaran outright lebih awal.

Sokongan Bahasa Malaysia

Pasukan sokongan madrid888 sedia membantu dalam Bahasa Melayu — live chat, e-mel atau WhatsApp 24/7.

🚀 Cara Mula Bet Kriket di madrid888

Lima langkah mudah dari daftar hingga taruhan pertama anda

1
Daftar Akaun

Isi borang pendaftaran percuma di madrid888 — ambil masa kurang dari 2 minit, tiada dokumen diperlukan.

2
Deposit

Deposit melalui Touch 'n Go, DuitNow, GrabPay atau FPX. Minimum RM20 sahaja untuk bermula.

3
Pilih Kriket

Layari bahagian Kriket, pilih kejohanan atau perlawanan yang anda minati dan semak semua pasaran tersedia.

4
Buat Taruhan

Pilih pasaran dan odds, masukkan jumlah dan sahkan slip taruhan anda — proses dalam beberapa saat sahaja.

5
Menang & Tarik

Perlawanan tamat, kemenangan masuk automatik. Tarik ke e-wallet Malaysia anda dalam masa 15 minit!

💬 Kata-kata Peminat Kriket madrid888

Pengalaman nyata dari peminat kriket Malaysia yang menggunakan madrid888

★★★★★

"Saya follow kriket dari zaman sekolah — IPL, Asia Cup, semua saya tengok. madrid888 ada pasaran yang paling banyak untuk kriket berbanding mana-mana platform yang pernah saya cuba. Live betting dia betul-betul laju — setiap wicket odds terus berubah. Dapat RM380 dari parlay dua perlawanan IPL minggu lepas. Withdraw masuk GrabPay dalam 10 minit."

Sivanesan R.
Klang, Selangor
★★★★★

"Malaysia main ACC Trophy — saya mesti bet. madrid888 ada odds yang kompetitif untuk perlawanan Malaysia, bukan sekadar pasukan besar je. Bet Malaysia menang vs Nepal dengan odds 1.50, dapat RM150 dari taruhan RM100. Proses deposit DuitNow dalam satu minit, tak ada masalah langsung. Platform terbaik untuk kriket di Malaysia."

Amirul H.
Kuala Lumpur
★★★★☆

"Saya lebih suka bet outright tournament — bet awal pada India untuk menang ICC T20 WC dengan odds 3.80, jauh sebelum kempen bermula. Kalau India menang, RM200 bet saya bawa pulangan RM760. madrid888 buka pasaran outright lebih awal dari tempat lain, dan odds dia lebih tinggi waktu itu. Jenis pelaburan kriket yang saya suka."

Velusamy K.
Ipoh, Perak

❓ Soalan Lazim – Pertaruhan Kriket madrid888

Jawapan kepada soalan paling kerap ditanya tentang pertaruhan kriket di madrid888

madrid888 meliput semua kejohanan kriket utama dunia termasuk ICC T20 World Cup, ICC Cricket World Cup (ODI), ICC World Test Championship, Asia Cup, Indian Premier League (IPL), Pakistan Super League (PSL), Big Bash League (BBL) dan banyak lagi. Untuk peminat kriket tempatan, perlawanan Malaysia di ACC Trophy dan kejohanan kriket peringkat Asia juga diliputi sepenuhnya. Jumlah keseluruhan melebihi 25 liga dan kejohanan dengan lebih 300 perlawanan kriket setiap bulan.

Live betting kriket di madrid888 membolehkan anda memasang taruhan semasa perlawanan berlangsung — odds dikemas kini dalam masa kurang dari 3 saat selepas setiap perkembangan (gol, wicket, boundary). Pasaran live yang tersedia termasuk: pemenang perlawanan (dikemas kini berterusan), larian dalam over seterusnya (over/under), wicket dalam 3 over seterusnya (ya/tidak), top batsman/bowler semasa, skor pada penghujung over tertentu, dan banyak lagi. Untuk T20 dan ODI, pasaran live lebih dinamik kerana keadaan berubah lebih kerap berbanding Test match.

Deposit minimum di madrid888 adalah RM20 sahaja — sangat berpatutan untuk memulakan pertaruhan kriket anda. Kaedah pembayaran yang diterima termasuk Touch 'n Go eWallet, GrabPay, Boost, ShopeePay, DuitNow dan FPX (Maybank2u, CIMB Clicks). Tiada yuran deposit tersembunyi dan wang masuk ke akaun anda dalam masa bawah satu minit untuk kaedah e-wallet. Pengeluaran kemenangan pula diproses dalam masa 15 minit pada hari bekerja — terus ke e-wallet Malaysia anda.

Dasar untuk perlawanan yang diganggu bergantung kepada situasi: Jika perlawanan dibatalkan sepenuhnya tanpa sebarang bola dibalingkan, semua taruhan biasanya akan dikembalikan (void) dan wang dikreditkan semula ke akaun anda. Jika perlawanan telah bermula tetapi kemudiannya ditangguhkan dan tidak dapat diteruskan, hasil akan ditentukan menggunakan kaedah D/L (Duckworth-Lewis) jika memenuhi syarat minimum over yang dimainkan. Taruhan yang sudah diselesaikan sebelum gangguan kekal sah. Untuk butiran penuh dasar madrid888 mengenai perlawanan yang diganggu, rujuk bahagian Terma & Syarat kami.
English